Rekrutacja do klasy pierwszej.

Rekrutacji do klasy pierwszej szkóły podstawowej na rok szkolny 2018/2019 należy dokonać na platformie inetrnetowej

aktualnosci

Z okazji pierwszego dnia wiosny klasy starsze naszej szkoły były w filharmonii na niecodziennym koncercie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pojedynek muzyczny między zimą a wiosną. Nie trudno się domyślić, że zwyciężyła wiosna.

26.03.2018

We wtorek 6 marca troje uczniów klas 6 wzięło udział w VII finale Konkursu Matematycznego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu.

09.03.2018

w terminie 26.02.2018 - 09.03.2018r.

27.02.2018

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

Kryteria przyznania Stypendium:

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

Szóstka Biega z flagą

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy