Dziennik elektroniczny.

Od tego roku szkolnego nasza szkoła będzie korzystać z dziennika elektronicznego Librus.

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Godziny otwarcia biblioteki

rok szkolny 2016/2017

Poniedziałek, środa, piątek - 900 - 1400

Co tydzień w szkolnej bibliotece w środę i piątek odbywają się spotkania Koła Przyjaciół Biblioteki  Uczennice i uczeń z klasy V a i V b podczas spotkań porządkują i naprawiają zniszczone książki.  Wspólnie z opiekunem biblioteki przygotowują gazetki przy bibliotece szkolnej oraz zawieszają gazetkę okolicznościową. Podczas kilku spotkań uczennice i uczeń z obu klas zapoznali się z zasadami dotyczącymi  współpracy na zajęciach Koła Przyjaciół Biblioteki oraz omówili imprezy, które wkrótce odbędą się w bibliotece.

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

Kryteria przyznania Stypendium:

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

Szóstka Biega z flagą

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy